Contactgegevens TPC Heiloo

 

Adresgegevens TPC Heiloo


De Dors 1 
1852 RG Heiloo
info@tpcheiloo.nl

 

Park

 

Clubhuis T 072-5332377
Ledenadministratie    ledenadministratie@tpcheiloo.nl
Informatie Trainers - Lessen  oostromtennis@gmail.com
Competitie competitie@tpcheiloo.nl
Interne vrijdagavond competitie  horecatchu@gmail.com

 

Bestuur

 

Voorzitter   Ton Verberne voorzitter@tpcheiloo.nl
Secretaris  Esther Knook info@tpcheiloo.nl
Penningmeester   Luc Sterkman penningmeester@tpcheiloo.nl
Financiële boekhouding    Onno Franken onno.franken@planet.nl
Coördinator Wedstrijdtennis Heleen Weijers  
Coördinator Jeugdtennis  Esther Oostrom oostromtennis@gmail.com
Coördinator Padel    Jan Zuurbier padel@tpcheiloo.nl
Coördinator Park & Accommodatie Kees Sinnige  
Coördinator Vrijwilligers Miranda Das  vrijwilligers@tpcheiloo.nl