Competitie

oktober 2018

vrijdag 5 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 64Stand
19:00HEILOO UNITED 1-DE COMMANDEURS 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00HEILOO UNITED 1-BAKKUM 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 44Stand
19:00WARMENHUIZEN 1-HEILOO UNITED 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 48Stand
19:15HEILOO UNITED 1-WIJDEWORMER 21 - 3Kunstgras
zaterdag 6 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
10:00BAKKUM 1-HEILOO UNITED 13 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
10:00HEB DURF 3-HEILOO UNITED 20 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
11:30DEM 2-HEILOO UNITED 34 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 15Stand
12:30HEILOO UNITED 1-MARQUETTE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
12:30HEILOO UNITED 1-DUINVLIET 21 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
12:30HEILOO UNITED 1-TIE-BREAKERS 34 - 0Kunstgras
zondag 7 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE DOG 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HELDERSE TC 13 - 2Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 1Stand
09:00HEILOO UNITED 1-MARQUETTE 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
09:00HEILOO UNITED 1-ELCKERLYC 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
09:30DEUCE 1-HEILOO UNITED 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 5Stand
10:00ST. PANCRAS 4-HEILOO UNITED 20 - 6Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
10:00ALKMAAR 2-HEILOO UNITED 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:30HEILOO UNITED 1-BLEISWIJK 12 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
10:30DAALMEER 1-HEILOO UNITED 25 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
13:30ST. PANCRAS 1-HEILOO UNITED 25 - 0Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:30OUDORP 1-HEILOO UNITED 12 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 12 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 64Stand
18:30OUDORP 2-HEILOO UNITED 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00SCHAGEN 2-HEILOO UNITED 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00NECKSLAG 1-HEILOO UNITED 11 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 44Stand
19:00HEILOO UNITED 1-BARSINGERHORN 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 48Stand
19:15HEILOO UNITED 1-OUDORP 14 - 0Kunstgras
zaterdag 13 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
11:00BADHOEVEDORP 2-HEILOO UNITED 13 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
12:30HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 15 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
12:30HEILOO UNITED 3-OSDORP 12 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
12:30HEILOO UNITED 2-WESTERHOUT 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
12:30HEILOO UNITED 1-ALKMAAR 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 15Stand
13:30DEUCE 2-HEILOO UNITED 11 - 5Kunstgras
zondag 14 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
09:00HEILOO UNITED 2-ALKMAAR 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 1Stand
09:00UITGEEST 2-HEILOO UNITED 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 5Stand
09:00HEILOO UNITED 2-LIMMEN 21 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
09:00UITGEEST 1-HEILOO UNITED 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HELDERSE TC 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
09:00OUDORP 1-HEILOO UNITED 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALBLASSERDAM 1-HEILOO UNITED 13 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
10:30HEILOO UNITED 1-HET VENNEWATER 14 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
10:30HEILOO UNITED 1-MARKEN 15 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
10:30HET GROOTSLAG 1-HEILOO UNITED 15 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
12:45'T OGHE 1-HEILOO UNITED 23 - 2Kunstgras
vrijdag 19 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 64Stand
19:00DE DOG 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00HEILOO UNITED 1-'T ZIJPKEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00HEILOO UNITED 1-ELCKERLYC 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 44Stand
19:00MIDDENMEER 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 48Stand
20:00DE HULSTENAAR 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zaterdag 20 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00SLOTERPLAS 1-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
12:00DEM 3-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 15Stand
12:30HEILOO UNITED 1-ST. PANCRAS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
12:30HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:00HEERHUGOWAARD 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
14:00SMASHING PINK 3-HEILOO UNITED 1Gravel
zondag 21 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HOORN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 1Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE COMMANDEURS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE GOUW 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
09:00HEILOO UNITED 1-SCHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
09:00HEILOO UNITED 1-ST. PANCRAS 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
10:15MEDEMBLIK 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:30HEILOO UNITED 1-BERKENRODE 1Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 5Stand
10:30APOLLO-DE GOORN 2-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
11:30DE GOUW 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
vrijdag 26 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00WARMENHUIZEN 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 44Stand
19:00HET VENNEWATER 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 48Stand
19:15HEILOO UNITED 1-ASSUMBURG 1Kunstgras
zaterdag 27 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 15Stand
12:30HEILOO UNITED 1-DEM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
12:30HEILOO UNITED 2-CASTRICUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
12:30HEILOO UNITED 1-WOGNUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:30DDV 1-HEILOO UNITED 3Gravel
zondag 28 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 5Stand
08:00BSV 2-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
09:00HEILOO UNITED 2-WINGS-BLOKKER 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00HEILOO UNITED 1-BREUKELEN 1Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 1Stand
09:00HEILOO UNITED 1-ST. PANCRAS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
09:00HEILOO UNITED 1-LIMMEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HET GROOTSLAG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
10:00LIMMEN 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
10:30HET GROOTSLAG 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
12:00ST. PANCRAS 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:30ELZENHAGEN 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras