Competitie

september 2019

vrijdag 13 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45Stand
19:00APOLLO-DE GOORN 1-HEILOO UNITED 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00T NOORD END 1-HEILOO UNITED 24 - 0Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00HELDERSE TC 1-HEILOO UNITED 13 - 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:15HEILOO UNITED 1-AKERSLOOT 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 85Stand
19:15HEILOO UNITED 3-CASTRICUM 13 - 1Kunstgras
zaterdag 14 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00ANONYMUS 1-HEILOO UNITED 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
10:00DE BALLETUIN 1-HEILOO UNITED 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:00HEILOO UNITED 2-AMSTELPARK 24 - 0
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:00DIJKZICHT 1-HEILOO UNITED 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 38Stand
12:30AKERSLOOT 1-HEILOO UNITED 22 - 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 20 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DEM 23 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DE HEERENDUINEN 12 - 2Kunstgras
zondag 15 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 62Stand
09:00HEILOO UNITED 2-BAKKUM 22 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE RIJP 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:00HEILOO UNITED 1-WESTZIJDERVELD 26 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
10:00ASSUMBURG 2-HEILOO UNITED 13 - 2Gravel
Let op: wij hebben een cashless kantine
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
10:00BAKKUM 1-HEILOO UNITED 16 - 0Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
10:00OUDORP 1-HEILOO UNITED 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
11:00HEILOO UNITED 1-DE ZEEVANGSPELERS 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 61Stand
11:00HEILOO UNITED 3-DEM 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:00VLTV 1-HEILOO UNITED 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
11:30DE ALGEMENE 1-HEILOO UNITED 23 - 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
12:00HEILOO UNITED 2-ST. PANCRAS 21 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00HEILOO UNITED 1-DE GOUW 14 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
12:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 50Stand
12:00OUDORP 1-HEILOO UNITED 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00HEILOO UNITED 2-ELCKERLYC 30 - 4
woensdag 18 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
09:00HEILOO UNITED 1-LUCKY STRIKE 11 - 3Kunstgras
vrijdag 20 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BEEM-STAR 1-HEILOO UNITED 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 85Stand
19:00DE DOG 1-HEILOO UNITED 34 - 0Kunstgras
Bij de Dog kan alleen gepind worden.
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45Stand
19:15HEILOO UNITED 2-DE ZES WIELEN 30 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 17Stand
19:15WOC 2-HEILOO UNITED 12 - 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:15HEILOO UNITED 2-ANNA PAULOWNA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:15HEILOO UNITED 1-T NOORD END 14 - 0Kunstgras
zaterdag 21 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
11:30ZEEMACHT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
Er kan bij ons alleen contant betaald worden.
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
12:00ENKHUIZEN 1-HEILOO UNITED 1Gravel
bij slecht weer kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
12:00HEILOO UNITED 1-SANTANA 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
12:30DDV 2-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30PIM MULIER 3-HEILOO UNITED 2Kunstgras
In ons clubhuis kun je alleen met PIN betalen!!!
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:00HEILOO UNITED 1-ST. PANCRAS 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
13:00HEILOO UNITED 1-OUDORP 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 38Stand
13:00HEILOO UNITED 2-ZEEMACHT 1Kunstgras
zondag 22 september 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE HULK 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
09:00BAKKUM 2-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 50Stand
09:00HEILOO UNITED 2-DE HULK 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:00KONTAKT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
06-81139553 / 06-83802336
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 62Stand
09:15DAALMEER 2-HEILOO UNITED 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
10:30HEILOO UNITED 2-DIJKZICHT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 61Stand
11:00HEILOO UNITED 3-BAKKUM 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
11:00HEILOO UNITED 1-DAALMEER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
11:00DAALMEER 3-HEILOO UNITED 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
12:00HOORN 2-HEILOO UNITED 1Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
12:00HEILOO UNITED 2-WINGS-BLOKKER 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
12:00ABBEKERK 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
wedstrijd wordt in Heiloo gespeeld i.v.m. finaleweekend Seniorentoernooi
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
13:00HIPPO 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:00FORTUNA WORMERVEER 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
14:00HEILOO UNITED 1-DAALMEER 1
vrijdag 27 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45Stand
18:00OUDORP 3-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00DAALMEER 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00MARINE TC 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 17Stand
19:15HEILOO UNITED 1-DE CROMME BAL 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 85Stand
19:15HEILOO UNITED 3-OUDORP 2Kunstgras
zaterdag 28 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00DE HULSTENAAR 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
In verband met een Open Toernooi bij De Hulstenaar zal deze wedstrijd worden verplaatst of ingehaald.
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 38Stand
10:00ST. GEORGE 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
10:30HEERHUGOWAARD 2-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB najaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
11:00HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
11:00HEILOO UNITED 1-CENTECOR 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
11:00HEILOO UNITED 1-WINGS-BLOKKER 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00HEILOO UNITED 2-DAALMEER 1
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
15:00HILLEGOM 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zondag 29 september 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE HOUT 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00HEILOO UNITED 2-LANGEDIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00HEILOO UNITED 1-MONNICKENDAM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 62Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HET VENNEWATER 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
09:00HEILOO UNITED 1-HET VENNEWATER 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
09:00HEILOO UNITED 1-KROMMENIE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
10:00HET VENNEWATER 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 50Stand
10:00BEEM-STAR 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00PADEL DAM 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
10:30ST. PANCRAS 2-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
11:00WARMENHUIZEN 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 61Stand
11:30WESTERHOUT 3-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
12:00HEILOO UNITED 1-DUINVLIET 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00JOY JAAGPAD 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB najaar Padel 2019 Padel Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
14:00HEILOO UNITED 2-MLTV 90 4