Competitie

mei 2019

zondag 5 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00ELCKERLYC 1-HEILOO UNITED 3Kunstgras
dinsdag 7 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-DE RIJP 1Kunstgras
vrijdag 10 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-BERGEN NH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00KROMMENIE 3-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00ANNA PAULOWNA 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
18:30WARMENHUIZEN 6-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HEILOO UNITED 1-'T ZIJPKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00OBDAM 4-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00NECKSLAG 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:15HEILOO UNITED 1-WARMENHUIZEN 1Kunstgras
zaterdag 11 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
SCHAGEN 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
10:00ALKMAAR 1-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00WARMENHUIZEN 1-HEILOO UNITED 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:30HEILOO UNITED 2-DEUCE 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:30HEILOO UNITED 6-DE SPATTER 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
11:00HEILOO UNITED 2-WINGS-BLOKKER 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
11:30DEUCE 3-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
11:30HEILOO UNITED 4-HEERHUGOWAARD 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
12:00RUINE VAN BREDERODE 5-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 19Stand
12:00DE HULK 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
12:00ALKMAAR 7-HEILOO UNITED 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
12:00BERGEN NH 1-HEILOO UNITED 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
12:30HEILOO UNITED 4-CASTRICUM 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
13:00KROMMENIE 2-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
13:00HEILOO UNITED 3-HAARLEMSCHE LTC 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 55Stand
13:30HEILOO UNITED 4-KZTV 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30HEILOO UNITED 2-SCHAGEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
14:30HEILOO UNITED 1-SCHAGEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE CROMME BAL 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00MIDDENMEER 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00AKERSLOOT 1-HEILOO UNITED 1Gravel
zondag 12 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
09:00DE HOUT 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 87Stand
09:00HEILOO UNITED 2-AKERSLOOT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
09:00DAALMEER 2-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00HEILOO UNITED 2-ARNOLDUSPARK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
09:00ALKMAAR 1-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00HEILOO UNITED 3-NECKSLAG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00HEILOO UNITED 1-MERLENHOVE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
10:30HEILOO UNITED 1-HOORN 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:30WIJDEWORMER 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
10:30SANTANA 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
11:00HELDERSE TC 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
11:00ST. PANCRAS 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 37Stand
12:00HEILOO UNITED 1-WINKEL 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HEILOO UNITED 1-KORIANDER 1Kunstgras
dinsdag 14 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00CASTRICUM 1-HEILOO UNITED 1Gravel
vrijdag 17 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30MIDDENMEER 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 2-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
18:00OUDORP 6-HEILOO UNITED 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HEILOO UNITED 1-WARMENHUIZEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00HEILOO UNITED 2-ST. GEORGE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00BARSINGERHORN 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:30ASSENDELFT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zaterdag 18 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
HELDERSE TC 1-HEILOO UNITED 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
09:00KONTAKT 5-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00HEILOO UNITED 1-CENTECOR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00HEILOO UNITED 2-ALKMAAR 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:00HEILOO UNITED 2-DE HULK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
10:00GROETINCKE 1-HEILOO UNITED 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00WOGNUM 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
12:00HEILOO UNITED 2-SLOTERPLAS 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
12:00RUINE VAN BREDERODE 3-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
12:30HEILOO UNITED 6-DE HULSTENAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
12:30HOGEDIJK 2-HEILOO UNITED 5
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
13:00HEILOO UNITED 3-ELCKERLYC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 19Stand
13:00HEILOO UNITED 1-LANGEDIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 55Stand
13:30HEILOO UNITED 4-ANONYMUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
14:00BSV 2-HEILOO UNITED 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
14:30HEILOO UNITED 1-FRANEKER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
15:00DE CROMME BAL 2-HEILOO UNITED 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
17:00HEILOO UNITED 1-SCHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:00HEILOO UNITED 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00HEILOO UNITED 1-'T ZAND 1Kunstgras
zondag 19 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
08:45ST. PANCRAS 5-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
09:00OUDORP 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 87Stand
09:00HEILOO UNITED 2-ST. PANCRAS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
09:00KONTAKT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00HEILOO UNITED 3-BEEM-STAR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
10:30HEERHUGOWAARD 2-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:30HEILOO UNITED 1-JULIANA-HOORN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 37Stand
11:00HEILOO UNITED 1-SANTANA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
12:00HEILOO UNITED 1-FORTUNA WORMERVEER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
12:00LANGEDIJK 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:30ELCKERLYC 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
13:00WESTZIJDERVELD 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-WESTZIJDERVELD 1Kunstgras
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-DE KOGGE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 2-OVERDAN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-KROMMENIE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
18:00OUDORP 3-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00PETTEN 3-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00HEILOO UNITED 3-WIJDEWORMER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00HEILOO UNITED 1-FORTUNA WORMERVEER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:15HEILOO UNITED 1-SCHAGEN 3Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00DE KAAG 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00WOGNUM 2-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:00WOGNUM 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:00WESTERHOUT 10-HEILOO UNITED 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:30HEILOO UNITED 3-LANGEDIJK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:30HEILOO UNITED 5-OBDAM 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
11:00HEILOO UNITED 4-MARINE TC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
11:30HET GROOTSLAG 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
11:30DE DOG 3-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
12:30HEILOO UNITED 1-DE HULSTENAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 55Stand
12:30DE BALLETUIN 1-HEILOO UNITED 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 19Stand
13:00'T WOUD 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
13:00HEILOO UNITED 3-GEUZENVELD 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
13:30ST. PANCRAS 2-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
13:30HEILOO UNITED 5-DE MAAIER 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30HEILOO UNITED 4-ASSUMBURG 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
14:00HEILOO UNITED 1-'T ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30HEILOO UNITED 2-ST. PANCRAS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
18:00DE DOG 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ZAANSPORT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BARSINGERHORN 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
08:30WESTZIJDERVELD 1-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
09:00MARKEN 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
09:00HEILOO UNITED 1-ST. PANCRAS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 87Stand
09:00LANGEDIJK 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
09:00HEILOO UNITED 1-BLOEMENDAAL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HEERHUGOWAARD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00MERLENHOVE 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:30HEILOO UNITED 1-MARINE TC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
10:30HEILOO UNITED 3-ANNA PAULOWNA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:30GROENEVEEN 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
12:00HEILOO UNITED 3-BAKKUM 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
13:00BEEM-STAR 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HEILOO UNITED 1-HOOGLAND 1Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-'T TWISKE 1Kunstgras
donderdag 30 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
09:00BAKKUM 1-HEILOO UNITED 1Gravel
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30HOGEDIJK 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 2-ANONYMUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HIPPO 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OBDAM 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00BEEM-STAR 4-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00HEILOO UNITED 1-DE HULSTENAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:15HEILOO UNITED 1-OUDORP 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:30WINGS-BLOKKER 3-HEILOO UNITED 2Kunstgras