Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
09:30OBDAM 2-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
10:00HEILOO UNITED 3-ATLAS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00HEILOO UNITED 3-DE ZES WIELEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:00HEILOO UNITED 5-DAALMEER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
10:30'T OGHE 1-HEILOO UNITED 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
11:30HEILOO UNITED 5-WARMENHUIZEN 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
12:00PETTEN 1-HEILOO UNITED 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 55Stand
12:30AKERSLOOT 2-HEILOO UNITED 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
12:30MARQUETTE 8-HEILOO UNITED 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DEM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 19Stand
13:00HEILOO UNITED 1-BSV 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
13:00HEILOO UNITED 2-DE GOUW 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:00HOOG-OP 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
14:00ALKMAAR 5-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00BSV 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
17:30HEILOO UNITED 1-TULP-OUDKARSPEL 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:00HEILOO UNITED 1-KROMMENIE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00HEILOO UNITED 1-AKERSLOOT 1Kunstgras
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
HEILOO UNITED 1-BSV 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
HEILOO UNITED 3-HET VENNEWATER 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
RUINE VAN BREDERODE 3-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
HEILOO UNITED 1-DE GOUW 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
HEILOO UNITED 2-DE AEMSTELBURGH 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
HEILOO UNITED 3-DEUCE 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
HEILOO UNITED 1-HOORN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
HEILOO UNITED 2-SCHAGEN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 87Stand
09:00DE RIJP 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
09:45ELZENHAGEN 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:00AKERSLOOT 1-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
10:30DE HULSTENAAR 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 37Stand
12:30DE HULK 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 1Kunstgras
dinsdag 9 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEERHUGOWAARD 1-HEILOO UNITED 1Gravel
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30URSEM 2-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 2-SCHAGEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HET VENNEWATER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
18:30HEILOO UNITED 1-AKERSLOOT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00WAARLAND 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00HEILOO UNITED 2-DE KAAG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00HEILOO UNITED 3-LIMMEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00SLUIS I-SLOOTDORP 1-HEILOO UNITED 1
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
BAKKUM 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 19Stand
HELDERSE TC 3-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
OUDORP 4-HEILOO UNITED 5
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
09:30BEEM-STAR 1-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
09:30DE BERK 2-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
09:30LIMMEN 1-HEILOO UNITED 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00ALKMAAR 2-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00HEERHUGOWAARD 1-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:30HEILOO UNITED 2-CENTECOR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
10:30HEILOO UNITED 4-DEUCE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
11:00HEILOO UNITED 4-WARMENHUIZEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
12:00HEILOO UNITED 6-DE ZONNEWEIDE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
13:00HEILOO UNITED 2-ATLAS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
13:00HEILOO UNITED 3-DEM 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:30HOORN 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 55Stand
13:30HEILOO UNITED 4-DE ZES WIELEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
14:00HEILOO UNITED 1-DE POELSTARS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30HEILOO UNITED 2-TOPSPIN/MBSOV 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
15:00CASTRICUM 2-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00'T ZAND 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
20:00SWAEGH 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 37Stand
HEILOO UNITED 1-ASSUMBURG 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 87Stand
HEILOO UNITED 2-WARMENHUIZEN 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
BAKKUM 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
HEILOO UNITED 2-HOOFDDORP 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
HELDERSE TC 2-HEILOO UNITED 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
FESTINA 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
HEILOO UNITED 3-KROMMENIE 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
HEILOO UNITED 1-DUINVLIET 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
10:00SCHOORL 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00MIDDENMEER 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
10:30HEILOO UNITED 1-CHIP & CHARGE 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
11:00WARMENHUIZEN 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
11:30ALKMAAR 2-HEILOO UNITED 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HEILOO UNITED 1-DE RADING 1Kunstgras
dinsdag 16 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HOGEDIJK 1Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-BAKKUM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:15DE HULK 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00CASTRICUM 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HEILOO UNITED 1-SCHAGEN 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00OUDORP 7-HEILOO UNITED 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:15HEILOO UNITED 1-'T ZIJPKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:30NIEDORP 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:30DE ZEEVANGSPELERS 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
DE SPATTER 3-HEILOO UNITED 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
HOGEDIJK 1-HEILOO UNITED 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00DE KAAG 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
10:00HEILOO UNITED 1-WOGNUM 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 55Stand
10:00'T TWISKE 1-HEILOO UNITED 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
10:30HEILOO UNITED 3-DAALMEER 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:30HEILOO UNITED 3-DE HOUT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
10:30HEILOO UNITED 5-BAKKUM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 39Stand
11:30HEILOO UNITED 5-HELDERSE TC 12Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
12:00TULP-OUDKARSPEL 1-HEILOO UNITED 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
12:30HEILOO UNITED 2-DE CROMME BAL 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
13:00JULIANA-HOORN 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 19Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DE KAAG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
13:00UITGEEST 5-HEILOO UNITED 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:00DIRKSHORN 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
13:30HEILOO UNITED 1-OVERDAN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:30HEILOO UNITED 1-HOOG-OP 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30T NOORD END 1-HEILOO UNITED 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
17:00HEILOO UNITED 1-'T OGHE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:00HEILOO UNITED 1-ANNA PAULOWNA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00HEILOO UNITED 1-DE DOG 2Kunstgras
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 72Stand
HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
HEILOO UNITED 3-OUDORP 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 16Stand
HEILOO UNITED 1-DE CROMME BAL 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
HEILOO UNITED 3-ST. PANCRAS 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
HEILOO UNITED 1-ZANDVOORT 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
HEILOO UNITED 2-HET GROOTSLAG 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
HEILOO UNITED 1-DEM 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00ELCKERLYC 1-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 37Stand
10:00DE DOG 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 8Stand
12:00KATTENLAAN 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLARICUM 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
12:00DE GOUW 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 87Stand
13:00SCHOORL 2-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HEILOO UNITED 1-'T TWISKE 1Kunstgras
dinsdag 23 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HOOG-OP 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30TULP-OUDKARSPEL 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 2-WINGS-BLOKKER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-KROMMENIE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
18:30HEILOO UNITED 1-ELCKERLYC 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DAALMEER 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00HEILOO UNITED 2-HELDERSE TC 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00HEILOO UNITED 3-ASSUMBURG 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00SCHAGEN 1-HEILOO UNITED 1