Competitie

« Terug

KNLTB Padelcompetitie 2021

Padel Zondag - 2e klasse - Afdeling 2

MijnKNLTB: Padel Zondag - 2e klasse - Afdeling 2

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1GROENEVEEN 4440015
2PEAKZ PADEL AMSTERDAM 8430111
3PIM MULIER 432018
4HOORN 332017
5DAALMEER 441127
6HEILOO UNITED 541127
7ELCKERLYC 241035
8PEAKZ PADEL AMSTERDAM 740040
zondag 19 september 2021
11:00GROENEVEEN 4-DAALMEER 44 - 0Kunstgras
12:30PEAKZ PADEL AMSTERDAM 8-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 74 - 0Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
15:00ELCKERLYC 2-HEILOO UNITED 51 - 3Kunstgras
Enkel Pinbetaling mogelijk!
zondag 26 september 2021
10:30DAALMEER 4-ELCKERLYC 21 - 3Kunstgras
10:30PEAKZ PADEL AMSTERDAM 7-HOORN 30 - 4Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
13:00PIM MULIER 4-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 81 - 3Kunstgras
16:00HEILOO UNITED 5-GROENEVEEN 41 - 3
zondag 3 oktober 2021
10:00HOORN 3-DAALMEER 4
13:30PEAKZ PADEL AMSTERDAM 8-HEILOO UNITED 5Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
zondag 10 oktober 2021
10:00DAALMEER 4-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 84 - 0Kunstgras
11:00PIM MULIER 4-ELCKERLYC 23 - 1Kunstgras
12:30HEILOO UNITED 5-HOORN 31 - 3
Vanaf 25-9-21 is het mogelijk toegang tot horeca te krijgen met een corona toegangsbewijs. Wil je in de kantine zitten dan zal je dit moeten tonen. https://nocnsf.nl/wat-doet-nocnsf/sport-en-maatschappij/coronavirus-sportactiviteiten-in-nederland
14:00PEAKZ PADEL AMSTERDAM 7-GROENEVEEN 40 - 4Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
zondag 17 oktober 2021
10:00HOORN 3-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 80 - 4
12:00PIM MULIER 4-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 74 - 0Kunstgras
13:30HEILOO UNITED 5-DAALMEER 42 - 2
15:00ELCKERLYC 2-GROENEVEEN 40 - 4Kunstgras
Enkel Pinbetaling mogelijk!
zondag 24 oktober 2021
09:30PEAKZ PADEL AMSTERDAM 7-HEILOO UNITED 5Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
10:30DAALMEER 4-PIM MULIER 4Kunstgras
12:30PEAKZ PADEL AMSTERDAM 8-ELCKERLYC 2Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
14:00GROENEVEEN 4-HOORN 3Kunstgras
zondag 31 oktober 2021
10:00HOORN 3-ELCKERLYC 2
10:30DAALMEER 4-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 7Kunstgras
12:30PEAKZ PADEL AMSTERDAM 8-GROENEVEEN 4Kunstgras
Locatie: Peakz Padel Kauwgomballenkwartier, Willem Fenengastraat 3, Amsterdam
15:30HEILOO UNITED 5-PIM MULIER 4
zondag 7 november 2021
10:00ELCKERLYC 2-PEAKZ PADEL AMSTERDAM 7Kunstgras
Enkel Pinbetaling mogelijk!
13:30HOORN 3-PIM MULIER 4
zondag 14 november 2021
14:00GROENEVEEN 4-PIM MULIER 4Kunstgras