Competitie

« Terug

KNLTB Competitie 2021

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8

MijnKNLTB: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1DE CROMME BAL 1430112
1HOGEDIJK 1431012
3HET VENNEWATER 2422011
4WESTZIJDERVELD 141218
5DAALMEER 140317
6SCHAGEN 251046
7DE DOG 251136
8HEILOO UNITED 341126
vrijdag 17 september 2021
19:00HOGEDIJK 1-HET VENNEWATER 22 - 2Roodzand Kunstgras
19:15DE CROMME BAL 1-SCHAGEN 24 - 0Kunstgras
19:15DE DOG 2-DAALMEER 12 - 2Kunstgras
19:30WESTZIJDERVELD 1-HEILOO UNITED 32 - 2Kunstgras
vrijdag 24 september 2021
19:00SCHAGEN 2-WESTZIJDERVELD 10 - 4Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
19:00HEILOO UNITED 3-DE CROMME BAL 11 - 3Kunstgras
19:00HET VENNEWATER 2-DE DOG 24 - 0Roodzand Kunstgras
19:15DAALMEER 1-HOGEDIJK 11 - 3Kunstgras
vrijdag 1 oktober 2021
19:15DE CROMME BAL 1-DAALMEER 1Kunstgras
19:15DE DOG 2-SCHAGEN 23 - 1Kunstgras
vrijdag 8 oktober 2021
19:00HEILOO UNITED 3-DE DOG 23 - 1Kunstgras
Vanaf 25-9-21 is het mogelijk toegang tot horeca te krijgen met een corona toegangsbewijs. Wil je in de kantine zitten dan zal je dit moeten tonen. https://nocnsf.nl/wat-doet-nocnsf/sport-en-maatschappij/coronavirus-sportactiviteiten-in-nederland
19:00HET VENNEWATER 2-DE CROMME BAL 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00SCHAGEN 2-HOGEDIJK 11 - 3Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
19:15DAALMEER 1-WESTZIJDERVELD 12 - 2Kunstgras
vrijdag 15 oktober 2021
19:00HET VENNEWATER 2-DAALMEER 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00SCHAGEN 2-HEILOO UNITED 34 - 0Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
19:00HOGEDIJK 1-DE DOG 24 - 0Roodzand Kunstgras
19:15DE CROMME BAL 1-WESTZIJDERVELD 14 - 0Kunstgras
vrijdag 22 oktober 2021
19:00HEILOO UNITED 3-HET VENNEWATER 2Kunstgras
19:15DE DOG 2-DE CROMME BAL 1Kunstgras
19:15DAALMEER 1-SCHAGEN 2Kunstgras
19:30WESTZIJDERVELD 1-HOGEDIJK 1Kunstgras
vrijdag 29 oktober 2021
19:00HET VENNEWATER 2-SCHAGEN 2Kunstgras
19:15DAALMEER 1-HEILOO UNITED 3Kunstgras
19:15DE CROMME BAL 1-HOGEDIJK 1Kunstgras
19:30WESTZIJDERVELD 1-DE DOG 2Kunstgras
vrijdag 5 november 2021
19:00HOGEDIJK 1-HEILOO UNITED 3Roodzand Kunstgras
19:30WESTZIJDERVELD 1-HET VENNEWATER 2Kunstgras