Visual ClubWeb
Inloggen
Toggle navigation
Tennis Padel Club Heiloo
Clubinfo
Over TPC Heiloo
Bestuur en Commisies
Horeca
Vacatures
Reglementen
Statuten
Huishoudelijk- en Baanreglement
Fairplay en Gedragsregels
Privacy
Protocol cameratoezicht
Vertrouwenspersoon
Lesreglement
Tennis- en Padelmaterialen
Bestelformulier
Jeugdteams Voorjaarscompetitie 2024
Lid worden
Lidmaatschappen
Inschrijven Lidmaatschappen
Maatje gezocht
EnquĂȘte bij opzegging
Opzeggen lidmaatschap
Baan(huur)
Baan reserveren
Bediening baanverlichting tennisbanen
Losse baanhuur
Baanhuur scholen
Padel
Inschrijfformulier Padelles zomer 2024 individueel
Lesaanbieding jeugd na de open dag 2024
Inschrijfformulier Padelles zomer 2024 als groep
Padel-instuif 60-plus
Competities
Clinics
TPC Heiloo
Toernooien
Verhuur
Wat is Padel?
Tennis
Maandagavond - racketavond
Inschrijfformulier voorjaarscompetitie 2024 Senioren
Dinsdag en Donderdag racketochtend
Clubladder
PADEL ZIT VOL !! Interne competitie '23 / '24
Toernooien
KNLTB Overzicht & Uitslagen
Les
Inschrijfformulier Zomerlessen 2024
Inschrijfformulier Tenniskids Blauw 3t/m5 jr 2024
Groepssamenstelling en Tarieven
Lesreglement
Inloggen en standen invoeren mijnknltb
Trainers
Gedragsregels en Fairplay
Jeugd
Jeugdteams Voorjaarscompetitie 2024
Inloggen en standen invoeren mijnknltb
Sjoemelavond
Jeugdtennis en jeugdpadel
Nieuwsbrief
Sponsoring
Sponsors
Club van 100
Interviews
Rotteveel M4
Hopman Makelaars
Je Bedrijf op Orde
Natuurcoach Esther Boer
First Reach Leefstijlcoaching
Sponsormogelijkheden
Kalender
Contact
Contactgegevens TPCH
Inloggen
Competitie
« Terug
KNLTB Competitie 2020
Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 13
MijnKNLTB: Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 13
Stand
Team
Gespeeld
#W
Gewonnen
W
Gelijk
G
Verloren
V
Punten
Pt.
1
BAKKUM 2
4
4
0
0
22
2
WOC 2
4
3
0
1
17
3
DE CROMME BAL 1
5
2
1
2
15
4
DE GOUW 1
5
2
1
2
15
5
HEILOO UNITED 1
4
3
0
1
14
6
ASSUMBURG 1
5
2
0
3
12
7
WINGS-BLOKKER 1
4
1
0
3
9
8
RUINE VAN BREDERODE 1
5
0
0
5
4
zondag 13 september 2020
09:00
RUINE VAN BREDERODE 1
-
WINGS-BLOKKER 1
1 - 5
Gravel
10:00
ASSUMBURG 1
-
DE GOUW 1
4 - 2
Gravel
10:00
BAKKUM 2
-
WOC 2
4 - 2
Gravel
12:00
DE CROMME BAL 1
-
HEILOO UNITED 1
2 - 4
Kunstgras
zondag 20 september 2020
09:00
HEILOO UNITED 1
-
ASSUMBURG 1
4 - 2
Kunstgras
09:00
WOC 2
-
RUINE VAN BREDERODE 1
5 - 1
Gravel
12:00
DE GOUW 1
-
DE CROMME BAL 1
3 - 3
Kunstgras
13:00
WINGS-BLOKKER 1
-
BAKKUM 2
0 - 6
Kunstgras
zondag 27 september 2020
08:30
BAKKUM 2
-
HEILOO UNITED 1
Gravel
09:15
RUINE VAN BREDERODE 1
-
DE GOUW 1
1 - 5
Gravel
10:00
ASSUMBURG 1
-
WINGS-BLOKKER 1
4 - 2
Gravel
10:30
DE CROMME BAL 1
-
WOC 2
1 - 5
Kunstgras
zondag 4 oktober 2020
10:00
WINGS-BLOKKER 1
-
DE CROMME BAL 1
2 - 4
Kunstgras
12:00
DE GOUW 1
-
BAKKUM 2
0 - 6
Kunstgras
12:00
HEILOO UNITED 1
-
RUINE VAN BREDERODE 1
5 - 1
Kunstgras
14:00
WOC 2
-
ASSUMBURG 1
5 - 1
Gravel
zondag 11 oktober 2020
10:00
ASSUMBURG 1
-
DE CROMME BAL 1
1 - 5
Gravel
10:00
BAKKUM 2
-
RUINE VAN BREDERODE 1
6 - 0
Gravel
11:30
DE GOUW 1
-
HEILOO UNITED 1
5 - 1
Kunstgras
12:00
WOC 2
-
WINGS-BLOKKER 1
Gravel
zondag 18 oktober 2020
09:15
RUINE VAN BREDERODE 1
-
ASSUMBURG 1
Gravel
11:30
HEILOO UNITED 1
-
WOC 2
Kunstgras
12:00
DE CROMME BAL 1
-
BAKKUM 2
Kunstgras
12:00
WINGS-BLOKKER 1
-
DE GOUW 1
Kunstgras
zondag 25 oktober 2020
09:15
RUINE VAN BREDERODE 1
-
DE CROMME BAL 1
Gravel
10:00
BAKKUM 2
-
ASSUMBURG 1
Gravel
10:30
HEILOO UNITED 1
-
WINGS-BLOKKER 1
Kunstgras
11:30
DE GOUW 1
-
WOC 2
Kunstgras