Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45

MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 45

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1DAALMEER 121106
2APOLLO-DE GOORN 121106
3OUDORP 311004
4DE ZES WIELEN 321014
5WARMENHUIZEN 821013
6LANGEDIJK 310011
7DE DOG 300000
8HEILOO UNITED 220020
vrijdag 13 september 2019
18:00OUDORP 3-WARMENHUIZEN 84 - 0Roodzand Kunstgras
18:45DE ZES WIELEN 3-DAALMEER 10 - 4Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
19:00APOLLO-DE GOORN 1-HEILOO UNITED 24 - 0Kunstgras
vrijdag 20 september 2019
19:00DAALMEER 1-APOLLO-DE GOORN 12 - 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
19:00WARMENHUIZEN 8-LANGEDIJK 33 - 1Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
19:15HEILOO UNITED 2-DE ZES WIELEN 30 - 4Roodzand Kunstgras
20:15DE DOG 3-OUDORP 3Kunstgras
Bij de Dog kan alleen gepind worden.
vrijdag 27 september 2019
18:00OUDORP 3-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
19:00LANGEDIJK 3-DAALMEER 1Kunstgras
19:00APOLLO-DE GOORN 1-WARMENHUIZEN 8Kunstgras
19:00DE ZES WIELEN 3-DE DOG 3Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
vrijdag 4 oktober 2019
19:00DAALMEER 1-OUDORP 3Kunstgras
Onze kantine is cashloos
19:00DE DOG 3-APOLLO-DE GOORN 1Kunstgras
Bij de Dog kan alleen gepind worden.
19:15HEILOO UNITED 2-LANGEDIJK 3Roodzand Kunstgras
20:00WARMENHUIZEN 8-DE ZES WIELEN 3Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
vrijdag 11 oktober 2019
18:00OUDORP 3-LANGEDIJK 3Roodzand Kunstgras
19:00WARMENHUIZEN 8-DE DOG 3Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
19:00DAALMEER 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
Onze kantine is cashloos
19:45DE ZES WIELEN 3-APOLLO-DE GOORN 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
vrijdag 18 oktober 2019
19:00APOLLO-DE GOORN 1-OUDORP 3Kunstgras
19:00DE DOG 3-DAALMEER 1Kunstgras
Bij de Dog kan alleen gepind worden.
19:00LANGEDIJK 3-DE ZES WIELEN 3Kunstgras
19:15HEILOO UNITED 2-WARMENHUIZEN 8Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 oktober 2019
18:00OUDORP 3-DE ZES WIELEN 3Roodzand Kunstgras
dit weekend zijn bij TVO geen banen beschikbaar ivm de clubkampioenschappen. Overleg met de tegenstanders of jullie bij hen kunnen spelen.
19:00LANGEDIJK 3-APOLLO-DE GOORN 1Kunstgras
19:00DAALMEER 1-WARMENHUIZEN 8Kunstgras
Onze kantine is cashloos
19:15HEILOO UNITED 2-DE DOG 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 8 november 2019
19:00LANGEDIJK 3-DE DOG 3Kunstgras
Wordt verplaatst of een uitwedstrijd