Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 50

MijnKNLTB: Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 50

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1LANGEDIJK 1770039
2OUDORP 1760137
3DE HULK 1730422
4WARMENHUIZEN 2731320
5SCHOORL 1731319
6BEEM-STAR 1722314
7SANTANA 2710610
8HEILOO UNITED 271067
zondag 15 september 2019
10:00SCHOORL 1-LANGEDIJK 12 - 4Gravel
hele dag 2 banen
11:30BEEM-STAR 1-SANTANA 24 - 2Kunstgras
12:00OUDORP 1-HEILOO UNITED 26 - 0Roodzand Kunstgras
12:30DE HULK 1-WARMENHUIZEN 22 - 4Kunstgras
zondag 22 september 2019
08:30SANTANA 2-SCHOORL 11 - 5Gravel
Let op! graag de wedstrijden om 08:30 uur beginnen ivm finaledag streker tegelhuis toernooi.
09:00HEILOO UNITED 2-DE HULK 10 - 6Kunstgras
11:15LANGEDIJK 1-BEEM-STAR 16 - 0Kunstgras
Starten met 2 dubbels
12:00WARMENHUIZEN 2-OUDORP 10 - 6Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
zondag 29 september 2019
11:30DE HULK 1-LANGEDIJK 10 - 6Kunstgras
zondag 6 oktober 2019
09:00HEILOO UNITED 2-SCHOORL 11 - 5Kunstgras
09:00SANTANA 2-DE HULK 10 - 6Gravel
baansoort: matchclay
11:00WARMENHUIZEN 2-BEEM-STAR 13 - 3Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
11:00LANGEDIJK 1-OUDORP 15 - 1Kunstgras
Starten met 2 dubbels
zondag 13 oktober 2019
09:00HEILOO UNITED 2-WARMENHUIZEN 20 - 6Kunstgras
09:00OUDORP 1-DE HULK 16 - 0Roodzand Kunstgras
10:00SCHOORL 1-BEEM-STAR 13 - 3Gravel
11:00LANGEDIJK 1-SANTANA 26 - 0Kunstgras
Starten met 2 dubbels
zondag 20 oktober 2019
09:00SANTANA 2-HEILOO UNITED 26 - 0Gravel
10:30WARMENHUIZEN 2-LANGEDIJK 10 - 6Roodzand Kunstgras
Betaling alleen met pin.
11:00DE HULK 1-SCHOORL 16 - 0Kunstgras
11:15BEEM-STAR 1-OUDORP 10 - 6Kunstgras
zondag 27 oktober 2019
09:00SANTANA 2-WARMENHUIZEN 21 - 5Gravel
baansoort: matchclay
10:00LANGEDIJK 1-HEILOO UNITED 26 - 0Kunstgras
Starten met 4 enkels
10:30DE HULK 1-BEEM-STAR 12 - 4Kunstgras
23:30OUDORP 1-SCHOORL 16 - 0Roodzand Kunstgras
dit weekend zijn bij TVO geen banen beschikbaar ivm de clubkampioenschappen. Overleg met de tegenstanders of jullie bij hen kunnen spelen.
zondag 3 november 2019
09:00OUDORP 1-SANTANA 26 - 0Roodzand Kunstgras
10:00BEEM-STAR 1-HEILOO UNITED 20 - 6Kunstgras
Banen Beem-star wegens vandalisme niet bespeelbaar.
10:00SCHOORL 1-WARMENHUIZEN 24 - 2Gravel