Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17

MijnKNLTB: Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1HELDERSE TC 211006
1DEUCE 111006
1CENTECOR 111006
1DE ZES WIELEN 211006
5HELDERSE TC 310010
5DEUCE 210010
5ZEEMACHT 110010
5HEILOO UNITED 110010
zaterdag 14 september 2019
12:00HELDERSE TC 3-HELDERSE TC 20 - 6Gravel
13:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 20 - 6Roodzand Kunstgras
13:30DEUCE 1-DEUCE 26 - 0Kunstgras
14:00CENTECOR 1-ZEEMACHT 16 - 0Kunstgras
Er kan alleen betaald worden met PIN
zaterdag 21 september 2019
09:00DE ZES WIELEN 2-CENTECOR 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:00HELDERSE TC 2-DEUCE 1Gravel
11:30ZEEMACHT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
Er kan bij ons alleen contant betaald worden.
13:30DEUCE 2-HELDERSE TC 3Kunstgras
boot 12.30
zaterdag 28 september 2019
09:30HELDERSE TC 3-DE ZES WIELEN 2Gravel
11:00HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 2Roodzand Kunstgras
12:00CENTECOR 1-DEUCE 2Kunstgras
Er kan alleen betaald worden met PIN
13:30DEUCE 1-ZEEMACHT 1Kunstgras
boot 12.30
zaterdag 5 oktober 2019
10:30DE ZES WIELEN 2-DEUCE 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:00HELDERSE TC 2-CENTECOR 1Gravel
11:30ZEEMACHT 1-HELDERSE TC 3Kunstgras
Er kan bij ons alleen contant betaald worden.
13:30DEUCE 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
boot 12.30
zaterdag 12 oktober 2019
11:00CENTECOR 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
Er kan alleen betaald worden met PIN
11:30ZEEMACHT 1-DE ZES WIELEN 2Kunstgras
Er kan bij ons alleen contant betaald worden.
12:00HELDERSE TC 3-DEUCE 1Gravel
12:00HELDERSE TC 2-DEUCE 2Gravel
zaterdag 19 oktober 2019
09:30DE ZES WIELEN 2-HELDERSE TC 2Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:30DEUCE 1-CENTECOR 1Kunstgras
boot 10.30
13:00HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 3Roodzand Kunstgras
13:30DEUCE 2-ZEEMACHT 1Kunstgras
boot 12.30
zaterdag 26 oktober 2019
10:30DE ZES WIELEN 2-DEUCE 2Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:30ZEEMACHT 1-HELDERSE TC 2Kunstgras
Er kan bij ons alleen contant betaald worden.
12:00HELDERSE TC 3-CENTECOR 1Gravel
13:00HEILOO UNITED 1-DEUCE 1Roodzand Kunstgras