Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 16

MijnKNLTB: Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 16

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ASSUMBURG 2770028
2HEILOO UNITED 1750227
3WINGS-BLOKKER 1760124
4HET VENNEWATER 2740320
5LIMMEN 1730419
6ST. PANCRAS 2710611
7DE HULK 1720510
8WOGNUM 170071
zondag 15 september 2019
10:00ASSUMBURG 2-HEILOO UNITED 13 - 2Gravel
Let op: wij hebben een cashless kantine
10:30ST. PANCRAS 2-HET VENNEWATER 21 - 4Gravel
12:00LIMMEN 1-WOGNUM 15 - 0Gravel
12:30DE HULK 1-WINGS-BLOKKER 10 - 5Kunstgras
zondag 22 september 2019
09:00HEILOO UNITED 1-DE HULK 15 - 0Kunstgras
09:00WINGS-BLOKKER 1-ASSUMBURG 21 - 4Kunstgras
09:45HET VENNEWATER 2-LIMMEN 13 - 2Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
10:00WOGNUM 1-ST. PANCRAS 20 - 5Roodzand Kunstgras
zondag 29 september 2019
13:00DE HULK 1-WOGNUM 15 - 0Kunstgras
zondag 6 oktober 2019
09:45HET VENNEWATER 2-DE HULK 14 - 1Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
11:00WINGS-BLOKKER 1-ST. PANCRAS 24 - 1Kunstgras
11:00WOGNUM 1-ASSUMBURG 20 - 5Roodzand Kunstgras
12:00HEILOO UNITED 1-LIMMEN 15 - 0Kunstgras
zondag 13 oktober 2019
09:00HEILOO UNITED 1-WINGS-BLOKKER 12 - 3Kunstgras
09:30LIMMEN 1-ST. PANCRAS 25 - 0Gravel
10:00ASSUMBURG 2-DE HULK 15 - 0Gravel
Let op: wij hebben een cashless kantine
10:00WOGNUM 1-HET VENNEWATER 21 - 4Roodzand Kunstgras
zondag 20 oktober 2019
09:00WINGS-BLOKKER 1-WOGNUM 15 - 0Kunstgras
09:45HET VENNEWATER 2-HEILOO UNITED 12 - 3Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
12:30DE HULK 1-LIMMEN 11 - 4Kunstgras
14:00ST. PANCRAS 2-ASSUMBURG 22 - 3Gravel
zondag 27 oktober 2019
09:00WOGNUM 1-HEILOO UNITED 10 - 5Roodzand Kunstgras
Wedstrijd is verzet ivm toernooi
09:45HET VENNEWATER 2-WINGS-BLOKKER 12 - 3Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
10:00ASSUMBURG 2-LIMMEN 14 - 1Gravel
Let op: wij hebben een cashless kantine
12:00DE HULK 1-ST. PANCRAS 23 - 2Kunstgras
zondag 3 november 2019
10:00ASSUMBURG 2-HET VENNEWATER 24 - 1Gravel
Let op: wij hebben een cashless kantine
10:00LIMMEN 1-WINGS-BLOKKER 12 - 3Gravel
10:30ST. PANCRAS 2-HEILOO UNITED 10 - 5Gravel