Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9

MijnKNLTB: Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1HIPPO 111005
2ST. PANCRAS 211004
3LANGEDIJK 111003
3WINGS-BLOKKER 211003
5TOPSPIN/MBSOV 110012
5HOORN 110012
7HEILOO UNITED 210011
8WOGNUM 210010
zondag 15 september 2019
10:30HOORN 1-WINGS-BLOKKER 22 - 3Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
12:00HEILOO UNITED 2-ST. PANCRAS 21 - 4Roodzand Kunstgras
12:00TOPSPIN/MBSOV 1-LANGEDIJK 12 - 3Gravel
Het is in onze kantine niet mogelijk om te pinnen!
12:00WOGNUM 2-HIPPO 10 - 5Roodzand Kunstgras
zondag 22 september 2019
09:00WINGS-BLOKKER 2-TOPSPIN/MBSOV 1Kunstgras
10:30ST. PANCRAS 2-WOGNUM 2Gravel
11:00LANGEDIJK 1-HOORN 1Kunstgras
Starten met 2 dubbels
13:00HIPPO 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
zondag 29 september 2019
09:00HEILOO UNITED 2-LANGEDIJK 1Roodzand Kunstgras
11:00TOPSPIN/MBSOV 1-ST. PANCRAS 2Gravel
Het is in onze kantine niet mogelijk om te pinnen!
12:00WOGNUM 2-WINGS-BLOKKER 2Roodzand Kunstgras
12:00HOORN 1-HIPPO 1Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
zondag 6 oktober 2019
09:00WINGS-BLOKKER 2-HEILOO UNITED 2Kunstgras
10:30ST. PANCRAS 2-HOORN 1Gravel
11:00LANGEDIJK 1-WOGNUM 2Kunstgras
Starten met 2 dubbels
11:30HIPPO 1-TOPSPIN/MBSOV 1Roodzand Kunstgras
zondag 13 oktober 2019
11:00HIPPO 1-ST. PANCRAS 2Roodzand Kunstgras
11:00LANGEDIJK 1-WINGS-BLOKKER 2Kunstgras
Starten met 2 dubbels
11:00TOPSPIN/MBSOV 1-HOORN 1Gravel
12:00WOGNUM 2-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
zondag 20 oktober 2019
10:30HOORN 1-WOGNUM 2Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
10:30ST. PANCRAS 2-LANGEDIJK 1Gravel
12:00HEILOO UNITED 2-TOPSPIN/MBSOV 1Roodzand Kunstgras
13:00WINGS-BLOKKER 2-HIPPO 1Kunstgras
zondag 27 oktober 2019
09:00HIPPO 1-LANGEDIJK 1Roodzand Kunstgras
10:30HOORN 1-HEILOO UNITED 2Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
10:30ST. PANCRAS 2-WINGS-BLOKKER 2Gravel
11:00TOPSPIN/MBSOV 1-WOGNUM 2Gravel