Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16

MijnKNLTB: Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1HEILOO UNITED 111005
1HET VENNEWATER 111005
3HOORN 211004
3DE HOUT 211004
5WINGS-BLOKKER 110011
5MEDEMBLIK 110011
7DE ZEEVANGSPELERS 110010
7WOGNUM 110010
zondag 15 september 2019
09:00MEDEMBLIK 1-DE HOUT 21 - 4Kunstgras
09:00WINGS-BLOKKER 1-HOORN 21 - 4Kunstgras
09:45HET VENNEWATER 1-WOGNUM 15 - 0Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
11:00HEILOO UNITED 1-DE ZEEVANGSPELERS 15 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 22 september 2019
10:00DE ZEEVANGSPELERS 1-WINGS-BLOKKER 1Roodzand Kunstgras
10:00WOGNUM 1-MEDEMBLIK 1Roodzand Kunstgras
11:00DE HOUT 2-HET VENNEWATER 1Gravel
12:00HOORN 2-HEILOO UNITED 1Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
zondag 29 september 2019
09:00HEILOO UNITED 1-DE HOUT 2Kunstgras
09:00MEDEMBLIK 1-DE ZEEVANGSPELERS 1Kunstgras
09:00WINGS-BLOKKER 1-WOGNUM 1Kunstgras
09:45HET VENNEWATER 1-HOORN 2Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
zondag 6 oktober 2019
10:00DE ZEEVANGSPELERS 1-HET VENNEWATER 1Roodzand Kunstgras
10:00WOGNUM 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
11:00DE HOUT 2-WINGS-BLOKKER 1Gravel
12:00HOORN 2-MEDEMBLIK 1Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
zondag 13 oktober 2019
09:00WINGS-BLOKKER 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
10:00MEDEMBLIK 1-HET VENNEWATER 1Kunstgras
10:00DE HOUT 2-WOGNUM 1Gravel
10:30HOORN 2-DE ZEEVANGSPELERS 1Gravel
Indien u gebruikt maakt van een navigatie-systeem gebruik als straatnaam 'wabenstraat'. Rijd voorbij Zwembad De Waterhoorn om bij TV Hoorn te komen.
zondag 20 oktober 2019
09:00HEILOO UNITED 1-MEDEMBLIK 1Roodzand Kunstgras
09:45HET VENNEWATER 1-WINGS-BLOKKER 1Kunstgras
ALLEEN MET PIN BETALEN MOGELIJK
10:00DE ZEEVANGSPELERS 1-DE HOUT 2Roodzand Kunstgras
10:00WOGNUM 1-HOORN 2Roodzand Kunstgras
zondag 27 oktober 2019
09:00WINGS-BLOKKER 1-MEDEMBLIK 1Kunstgras
09:00HEILOO UNITED 1-HET VENNEWATER 1Roodzand Kunstgras
11:00DE HOUT 2-HOORN 2Gravel
11:00WOGNUM 1-DE ZEEVANGSPELERS 1Roodzand Kunstgras