Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13

MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1DAALMEER 2761024
2ATLAS 1750218
3BEEM-STAR 1741217
4HEILOO UNITED 3732217
5ALKMAAR 1723215
6HEERHUGOWAARD 272058
7ST. PANCRAS 271157
8ELCKERLYC 171066
zaterdag 6 april 2019
10:00HEILOO UNITED 3-ATLAS 10 - 4Kunstgras
11:00ELCKERLYC 1-BEEM-STAR 11 - 3Kunstgras
Alleen pinnen
13:00HEERHUGOWAARD 2-ALKMAAR 11 - 3Gravel
13:00ST. PANCRAS 2-DAALMEER 20 - 4Gravel
let op, aanvangstijd gewijzigd
zaterdag 13 april 2019
09:30BEEM-STAR 1-HEILOO UNITED 32 - 2Kunstgras
10:00ALKMAAR 1-ST. PANCRAS 22 - 2Roodzand Kunstgras
baan 2 en 3
12:30ATLAS 1-ELCKERLYC 14 - 0Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
14:00DAALMEER 2-HEERHUGOWAARD 24 - 0Kunstgras
Kantine is cashloos
zaterdag 20 april 2019
10:30HEILOO UNITED 3-DAALMEER 21 - 3Kunstgras
11:00ST. PANCRAS 2-ATLAS 10 - 4Gravel
11:00ELCKERLYC 1-ALKMAAR 13 - 1Kunstgras
Alleen pinnen
13:00HEERHUGOWAARD 2-BEEM-STAR 10 - 4Gravel
zaterdag 11 mei 2019
09:30BEEM-STAR 1-ST. PANCRAS 23 - 1Kunstgras
10:00ALKMAAR 1-HEILOO UNITED 32 - 2Gravel
baan 6 en 7
12:30ATLAS 1-HEERHUGOWAARD 23 - 1Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
14:00DAALMEER 2-ELCKERLYC 14 - 0Kunstgras
Kantine is cashloos
zaterdag 18 mei 2019
12:30ATLAS 1-BEEM-STAR 13 - 1Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
13:00HEILOO UNITED 3-ELCKERLYC 14 - 0Roodzand Kunstgras
13:00HEERHUGOWAARD 2-ST. PANCRAS 23 - 1Gravel
14:00ALKMAAR 1-DAALMEER 22 - 2Roodzand Kunstgras
baan 2 en 3
zaterdag 25 mei 2019
09:30BEEM-STAR 1-ALKMAAR 13 - 1Kunstgras
13:00ELCKERLYC 1-HEERHUGOWAARD 21 - 3Kunstgras
Alleen pinnen
13:30ST. PANCRAS 2-HEILOO UNITED 30 - 4Gravel
14:00DAALMEER 2-ATLAS 14 - 0Kunstgras
Kantine is cashloos
zaterdag 1 juni 2019
09:30BEEM-STAR 1-DAALMEER 21 - 3Kunstgras
09:30ATLAS 1-ALKMAAR 10 - 4Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
13:00HEERHUGOWAARD 2-HEILOO UNITED 30 - 4Gravel
14:30ST. PANCRAS 2-ELCKERLYC 13 - 1Gravel