Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19

MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1WINGS-BLOKKER 3752020
2DE HULK 1732216
3JULIANA-HOORN 1741216
4OBDAM 2741216
5WOGNUM 1722314
6ATLAS 2713312
7MEDEMBLIK 1722312
8HEILOO UNITED 270166
zaterdag 6 april 2019
09:30OBDAM 2-HEILOO UNITED 24 - 0Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
10:00WINGS-BLOKKER 3-MEDEMBLIK 13 - 1Kunstgras
10:30JULIANA-HOORN 1-WOGNUM 11 - 3Gravel
13:30ATLAS 2-DE HULK 12 - 2Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
zaterdag 13 april 2019
10:00WOGNUM 1-WINGS-BLOKKER 32 - 2Roodzand Kunstgras
10:30DE HULK 1-OBDAM 21 - 3Kunstgras
13:00HEILOO UNITED 2-ATLAS 22 - 2Roodzand Kunstgras
13:30MEDEMBLIK 1-JULIANA-HOORN 11 - 3Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
11:30WINGS-BLOKKER 3-DE HULK 13 - 1Kunstgras
12:30ATLAS 2-MEDEMBLIK 14 - 0Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
13:00JULIANA-HOORN 1-HEILOO UNITED 23 - 1Gravel
13:00OBDAM 2-WOGNUM 13 - 1Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
zaterdag 11 mei 2019
10:00WOGNUM 1-ATLAS 22 - 2Roodzand Kunstgras
11:00HEILOO UNITED 2-WINGS-BLOKKER 31 - 3Roodzand Kunstgras
13:30MEDEMBLIK 1-OBDAM 22 - 2Kunstgras
15:00DE HULK 1-JULIANA-HOORN 14 - 0Kunstgras
start met 1 baan
zaterdag 18 mei 2019
10:00HEILOO UNITED 2-DE HULK 11 - 3Roodzand Kunstgras
10:00WINGS-BLOKKER 3-JULIANA-HOORN 12 - 2Kunstgras
13:30MEDEMBLIK 1-WOGNUM 13 - 1Kunstgras
16:00OBDAM 2-ATLAS 23 - 1Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
zaterdag 25 mei 2019
09:00DE HULK 1-MEDEMBLIK 12 - 2Kunstgras
09:30ATLAS 2-WINGS-BLOKKER 30 - 4Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk
10:00WOGNUM 1-HEILOO UNITED 24 - 0Roodzand Kunstgras
11:00JULIANA-HOORN 1-OBDAM 24 - 0Gravel
zaterdag 1 juni 2019
09:30OBDAM 2-WINGS-BLOKKER 31 - 3Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
10:00WOGNUM 1-DE HULK 11 - 3Roodzand Kunstgras
13:30MEDEMBLIK 1-HEILOO UNITED 23 - 1Kunstgras
13:30ATLAS 2-JULIANA-HOORN 11 - 3Gravel
Bij TV-Atlas is uitsluitend betaling via PIN mogelijk