Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43

MijnKNLTB: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1OUDORP 7752023
2HEILOO UNITED 3733118
3WIJDEWORMER 1733117
4ASSUMBURG 4741217
5OBDAM 4730412
6OUDORP 6731312
7BEEM-STAR 4712410
8LIMMEN 270073
vrijdag 29 maart 2019
19:00HEILOO UNITED 3-ASSUMBURG 43 - 1Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
18:00OUDORP 6-OUDORP 70 - 4
alleen betalen met pin
19:00HEILOO UNITED 3-LIMMEN 24 - 0Kunstgras
19:00BEEM-STAR 4-OBDAM 41 - 3Kunstgras
20:00WIJDEWORMER 1-ASSUMBURG 43 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
18:00OUDORP 7-HEILOO UNITED 32 - 2Roodzand Kunstgras
alleen betalen met pin
19:00OBDAM 4-WIJDEWORMER 11 - 3Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
19:00ASSUMBURG 4-BEEM-STAR 43 - 1
Houd er rekening mee dat wij een cashless kantine hebben.
19:15LIMMEN 2-OUDORP 61 - 3Gravel
vrijdag 26 april 2019
19:00BEEM-STAR 4-OUDORP 70 - 4Kunstgras
19:00OUDORP 6-OBDAM 41 - 3Roodzand Kunstgras
20:00WIJDEWORMER 1-LIMMEN 24 - 0Roodzand Kunstgras
vrijdag 10 mei 2019
19:00OBDAM 4-HEILOO UNITED 30 - 4Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
19:00ASSUMBURG 4-OUDORP 64 - 0Gravel
Houd er rekening mee dat wij een cashless kantine hebben.
19:15LIMMEN 2-BEEM-STAR 41 - 3Gravel
19:30OUDORP 7-WIJDEWORMER 13 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 17 mei 2019
18:00OUDORP 7-LIMMEN 24 - 0Roodzand Kunstgras
alleen betalen met pin
18:00OUDORP 6-HEILOO UNITED 33 - 1
alleen betalen met pin
19:00ASSUMBURG 4-OBDAM 43 - 1Gravel
Houd er rekening mee dat wij een cashless kantine hebben.
20:00WIJDEWORMER 1-BEEM-STAR 42 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 24 mei 2019
19:00HEILOO UNITED 3-WIJDEWORMER 12 - 2Kunstgras
19:00OBDAM 4-OUDORP 70 - 4Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
19:00BEEM-STAR 4-OUDORP 61 - 3Kunstgras
19:15LIMMEN 2-ASSUMBURG 41 - 3Gravel
vrijdag 31 mei 2019
18:00OUDORP 7-ASSUMBURG 42 - 2Roodzand Kunstgras
alleen betalen met pin
19:00BEEM-STAR 4-HEILOO UNITED 32 - 2Kunstgras
19:15LIMMEN 2-OBDAM 40 - 4Gravel
20:00WIJDEWORMER 1-OUDORP 62 - 2Roodzand Kunstgras