Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40

MijnKNLTB: Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1DE GOUW 4761031
2HAARLEMSCHE LTC 3751128
3HEILOO UNITED 3750227
4DE SPATTER 3740324
5ALKMAAR 5730419
6RUINE VAN BREDERODE 3711515
7GEUZENVELD 3711513
8DEM 6710611
zaterdag 6 april 2019
11:00DE SPATTER 3-GEUZENVELD 35 - 1Roodzand Kunstgras
11:00HAARLEMSCHE LTC 3-DE GOUW 43 - 3Roodzand Kunstgras
12:00DEM 6-RUINE VAN BREDERODE 31 - 5Roodzand Kunstgras
14:00ALKMAAR 5-HEILOO UNITED 32 - 4Gravel
baan 8 en 9
zaterdag 13 april 2019
09:00GEUZENVELD 3-HAARLEMSCHE LTC 31 - 5Gravel
Start op 1 baan.
10:00DE GOUW 4-DE SPATTER 34 - 2Kunstgras
12:00RUINE VAN BREDERODE 3-ALKMAAR 52 - 4Gravel
13:30HEILOO UNITED 3-DEM 65 - 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
11:00DE SPATTER 3-HEILOO UNITED 32 - 4Roodzand Kunstgras
12:30HAARLEMSCHE LTC 3-RUINE VAN BREDERODE 35 - 1Roodzand Kunstgras
14:00ALKMAAR 5-GEUZENVELD 34 - 2Gravel
baan 8 en 9
16:00DEM 6-DE GOUW 40 - 6Roodzand Kunstgras
zaterdag 11 mei 2019
09:00GEUZENVELD 3-DEM 64 - 2Gravel
twee banen beschikbaar
12:00RUINE VAN BREDERODE 3-DE SPATTER 32 - 4Gravel
13:00HEILOO UNITED 3-HAARLEMSCHE LTC 31 - 5Roodzand Kunstgras
13:30DE GOUW 4-ALKMAAR 55 - 1Kunstgras
zaterdag 18 mei 2019
11:00DE SPATTER 3-HAARLEMSCHE LTC 34 - 2Roodzand Kunstgras
12:00DEM 6-ALKMAAR 51 - 5Roodzand Kunstgras
12:00GEUZENVELD 3-DE GOUW 41 - 5Gravel
start op 1 baan
12:00RUINE VAN BREDERODE 3-HEILOO UNITED 30 - 6Gravel
zaterdag 25 mei 2019
12:30HAARLEMSCHE LTC 3-DEM 64 - 2Roodzand Kunstgras
13:00HEILOO UNITED 3-GEUZENVELD 35 - 1Roodzand Kunstgras
13:30DE GOUW 4-RUINE VAN BREDERODE 34 - 2Kunstgras
let op, aangepaste speeltijd
14:00ALKMAAR 5-DE SPATTER 31 - 5Gravel
baan 10 en 11
zaterdag 1 juni 2019
11:00DEM 6-DE SPATTER 34 - 2Roodzand Kunstgras
11:30DE GOUW 4-HEILOO UNITED 34 - 2Kunstgras
12:00GEUZENVELD 3-RUINE VAN BREDERODE 33 - 3Gravel
twee banen beschikbaar
14:00ALKMAAR 5-HAARLEMSCHE LTC 32 - 4Gravel
baan 10 en 11