Visual ClubWeb
Inloggen
Toggle navigation
Tennis Padel Club Heiloo
Clubinfo
Over TPC Heiloo
Bestuur en Commisies
Horeca
Vacatures
Reglementen
Statuten
Huishoudelijk- en Baanreglement
Fairplay en Gedragsregels
Privacy
Protocol cameratoezicht
Vertrouwenspersoon
Lesreglement
Tennis- en Padelmaterialen
Bestelformulier
Jeugdteams Voorjaarscompetitie 2024
Lid worden
Lidmaatschappen
Inschrijven Lidmaatschappen
Maatje gezocht
EnquĂȘte bij opzegging
Opzeggen lidmaatschap
Baan(huur)
Baan reserveren
Bediening baanverlichting tennisbanen
Losse baanhuur
Baanhuur scholen
Padel
Inschrijfformulier Padelles zomer 2024 individueel
Lesaanbieding jeugd na de open dag 2024
Inschrijfformulier Padelles zomer 2024 als groep
Padel-instuif 60-plus
Competities
Clinics
TPC Heiloo
Toernooien
Verhuur
Wat is Padel?
Tennis
Maandagavond - racketavond
Inschrijfformulier voorjaarscompetitie 2024 Senioren
Dinsdag en Donderdag racketochtend
Clubladder
PADEL ZIT VOL !! Interne competitie '23 / '24
Toernooien
KNLTB Overzicht & Uitslagen
Les
Inschrijfformulier Zomerlessen 2024
Inschrijfformulier Tenniskids Blauw 3t/m5 jr 2024
Groepssamenstelling en Tarieven
Lesreglement
Inloggen en standen invoeren mijnknltb
Trainers
Gedragsregels en Fairplay
Jeugd
Jeugdteams Voorjaarscompetitie 2024
Inloggen en standen invoeren mijnknltb
Sjoemelavond
Jeugdtennis en jeugdpadel
Nieuwsbrief
Sponsoring
Sponsors
Club van 100
Interviews
Rotteveel M4
Hopman Makelaars
Je Bedrijf op Orde
Natuurcoach Esther Boer
First Reach Leefstijlcoaching
Sponsormogelijkheden
Kalender
Contact
Contactgegevens TPCH
Inloggen
Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar 2019
Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7
MijnKNLTB: Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 7
Stand
Team
Gespeeld
#W
Gewonnen
W
Gelijk
G
Verloren
V
Punten
Pt.
1
T NOORD END 1
7
6
0
1
22
2
HEILOO UNITED 4
7
6
0
1
21
3
DE CROMME BAL 2
7
6
0
1
21
4
DEM 1
7
3
1
3
16
5
WARMENHUIZEN 3
7
3
0
4
13
6
ASSUMBURG 2
7
1
2
4
10
7
CASTRICUM 3
7
0
2
5
5
8
PETTEN 1
7
0
1
6
4
zaterdag 6 april 2019
10:00
WARMENHUIZEN 3
-
DE CROMME BAL 2
1 - 3
Roodzand Kunstgras
12:00
PETTEN 1
-
HEILOO UNITED 4
1 - 3
Gravel
12:00
CASTRICUM 3
-
DEM 1
0 - 4
Gravel
13:30
T NOORD END 1
-
ASSUMBURG 2
4 - 0
Gravel
zaterdag 13 april 2019
11:00
HEILOO UNITED 4
-
WARMENHUIZEN 3
3 - 1
Kunstgras
13:30
DEM 1
-
T NOORD END 1
1 - 3
Roodzand Kunstgras
15:30
ASSUMBURG 2
-
CASTRICUM 3
2 - 2
Gravel
16:00
DE CROMME BAL 2
-
PETTEN 1
4 - 0
Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
10:00
WARMENHUIZEN 3
-
DEM 1
1 - 3
Roodzand Kunstgras
12:00
PETTEN 1
-
ASSUMBURG 2
0 - 4
Gravel
12:00
CASTRICUM 3
-
DE CROMME BAL 2
0 - 4
Gravel
13:30
T NOORD END 1
-
HEILOO UNITED 4
3 - 1
Gravel
zaterdag 11 mei 2019
09:00
ASSUMBURG 2
-
WARMENHUIZEN 3
0 - 4
Gravel
12:30
HEILOO UNITED 4
-
CASTRICUM 3
4 - 0
Kunstgras
13:30
DEM 1
-
PETTEN 1
4 - 0
Roodzand Kunstgras
14:30
DE CROMME BAL 2
-
T NOORD END 1
4 - 0
Kunstgras
zaterdag 18 mei 2019
10:00
WARMENHUIZEN 3
-
PETTEN 1
3 - 1
Roodzand Kunstgras
13:30
T NOORD END 1
-
CASTRICUM 3
4 - 0
Gravel
14:00
ASSUMBURG 2
-
DEM 1
2 - 2
Gravel
15:00
DE CROMME BAL 2
-
HEILOO UNITED 4
0 - 4
Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
09:00
DEM 1
-
DE CROMME BAL 2
1 - 3
Roodzand Kunstgras
12:00
CASTRICUM 3
-
WARMENHUIZEN 3
1 - 3
Gravel
12:00
PETTEN 1
-
T NOORD END 1
0 - 4
Gravel
13:30
HEILOO UNITED 4
-
ASSUMBURG 2
3 - 1
Kunstgras
zaterdag 1 juni 2019
13:00
HEILOO UNITED 4
-
DEM 1
3 - 1
Roodzand Kunstgras
13:30
T NOORD END 1
-
WARMENHUIZEN 3
4 - 0
Gravel
15:00
CASTRICUM 3
-
PETTEN 1
2 - 2
Gravel
16:00
DE CROMME BAL 2
-
ASSUMBURG 2
3 - 1
Kunstgras