Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47

MijnKNLTB: Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ST. PANCRAS 1761032
2HELDERSE TC 2751130
3BERGEN NH 2742129
4HEERHUGOWAARD 2741228
5ANNA PAULOWNA 1731323
6ALKMAAR 1720520
7HEILOO UNITED 370163
8DEUCE 170163
zondag 7 april 2019
09:00BERGEN NH 2-ALKMAAR 15 - 1Gravel
Let op: in de kantine kan alleen per pin worden betaald
10:30HEERHUGOWAARD 2-HELDERSE TC 22 - 4Gravel
11:00HEILOO UNITED 3-DEUCE 13 - 3Roodzand Kunstgras
13:00ANNA PAULOWNA 1-ST. PANCRAS 12 - 4Kunstgras
zondag 14 april 2019
09:30DEUCE 1-HEERHUGOWAARD 20 - 6Kunstgras
Boot 8.30 nummer captain 06048750725
11:00HELDERSE TC 2-HEILOO UNITED 36 - 0Gravel
13:00ALKMAAR 1-ANNA PAULOWNA 11 - 5Roodzand Kunstgras
14:00ST. PANCRAS 1-BERGEN NH 23 - 3Gravel
maandag 22 april 2019
10:30HEILOO UNITED 3-ST. PANCRAS 10 - 6Kunstgras
10:30BERGEN NH 2-HELDERSE TC 21 - 5Gravel
Let op: in de kantine kan alleen per pin worden betaald
10:30HEERHUGOWAARD 2-ALKMAAR 14 - 2Gravel
13:00ANNA PAULOWNA 1-DEUCE 16 - 0Kunstgras
zondag 12 mei 2019
09:00ALKMAAR 1-HEILOO UNITED 36 - 0Gravel
09:30DEUCE 1-BERGEN NH 20 - 6Kunstgras
boot 8.30
09:30HELDERSE TC 2-ANNA PAULOWNA 13 - 3Gravel
zondag 19 mei 2019
09:30HELDERSE TC 2-DEUCE 16 - 0Gravel
10:30HEERHUGOWAARD 2-HEILOO UNITED 36 - 0Gravel
13:00ANNA PAULOWNA 1-BERGEN NH 21 - 5Kunstgras
14:00ST. PANCRAS 1-ALKMAAR 14 - 2Gravel
zondag 26 mei 2019
09:00BERGEN NH 2-HEERHUGOWAARD 23 - 3Gravel
Let op: in de kantine kan alleen per pin worden betaald
09:30DEUCE 1-ST. PANCRAS 10 - 6Kunstgras
10:30HEILOO UNITED 3-ANNA PAULOWNA 10 - 6Kunstgras
11:30ALKMAAR 1-HELDERSE TC 22 - 4Roodzand Kunstgras
donderdag 30 mei 2019
10:30ST. PANCRAS 1-HEERHUGOWAARD 25 - 1Gravel
zondag 2 juni 2019
09:00HEILOO UNITED 3-BERGEN NH 20 - 6Roodzand Kunstgras
10:30HEERHUGOWAARD 2-ANNA PAULOWNA 16 - 0Gravel
11:30ALKMAAR 1-DEUCE 16 - 0Roodzand Kunstgras
14:00ST. PANCRAS 1-HELDERSE TC 24 - 2Gravel